KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413489
nr 1441 3489
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör. Olja på duk, 23x28cm, yttermått inklusive ram: 42x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:22:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)